Služby | výrobní možnosti | strojový park

CNC frézovaní​

Nabízíme možnost frézování obrobků na konvenčních i CNC strojích, kdy je kladen důraz na přesnost dílů. Nástrojové vybavení odpovídá obrábění široké škály ocelí ale i neželezných materiálů. Kromě vertikálních frézek a obráběcího centra máme v našem zázemí i dvě horizontální vyvrtávačky pro opracování rozměrnějších dílců.

CNC soustružení​

Výroba od jednoduchých soustružnických dílů až po náročnější rotační součásti. Za použití výkonných CNC soustruhů a nejmodernějších nástrojů jsme schopni pracovat v širokém spektru použitých materiáluod Duralů až po Inconely.

Svařování

Výroba svařenců a konstrukcí (do rozměru cca 3500x2000x2000 mm a hmotnosti 3 tuny), včetně případného materiálového zajištění a požadovaných kontrol svárů. Svařujeme metodou MAG/MIG, TIG.

Dílce mechanicky, či tepelně rovnáme, zajišťujeme dle požadavku i žíhání svařenců.

Lakování inHouse

Naše pracoviště disponuje menším lakovacím boxem, kde jsme schopni standardním mokrým procesem lakovat inHouse. Tím jsme schopni pro Vás zkrátit výrobní čas celé zakázky. Použité barvy dle přání zákazníků od syntetických nátěrů pro komplexní PUR a EP lakovací systémy.

Broušení​​

Provádíme broušení menších ocelových dílců na plocho (500×200 mm). Kooperačně zajišťujeme broušení na kulato, vnější i vnitřní, a to přes lokální dodavatele.

CAD/CAM 5X

Při práci s daty od zákazníků jsou využívány programy z rodiny skupiny Siemens, a to především SW s označením Siemens NX (build 1926), jako robustní CAD/CAM SW pro strojní inženýring, zpracování dat, konstrukční vývoj i programování CNC strojů.

Povrchové úpravy​​​​

Kooperačně jsme schopni zajistit finální tepelné zpracování dílů a další povrchové úpravy dílů po celém Česku, např.: kalení, laserové kalení, indukční a vakuové kalení, nitridaci, cementaci, žárové zinkování, černění, galvanické pokovení (Zn, Cr, Ni), chemické niklování, černění, eloxování, nitrocementaci a jiné.

Nabízíme úpravu povrchu dílců či konstrukcí tryskáním, pískování, či balotinou, dle požadavků zákazníka. 

V případě náročnějších požadavků na lakovací procesy spolupracujeme s lakovnami pro práškové lakování i vysokotlaké stříkání mokrým procesem pro rozměrnější dílce.

Povrchové úpravy​​​​

Kooperačně jsme schopni zajistit finální tepelné zpracování dílů a další povrchové úpravy dílů po celém Česku, např.: kalení, laserové kalení, indukční a vakuové kalení, nitridaci, cementaci, žárové zinkování, černění, galvanické pokovení (Zn, Cr, Ni), chemické niklování, eloxování, nitrocementaci a jiné.

Nabízíme úpravu povrchu dílců či konstrukcí tryskáním, pískování, či balotinou, dle požadavků zákazníka. 

V případě náročnějších požadavků na lakovací procesy spolupracujeme s lakovnami pro práškové lakování i vysokotlaké stříkání mokrým procesem pro rozměrnější dílce.

Výrobní možnosti

Frézování

Soustružení

Svařování

Lakování inHouse

Kooperačně finální tepelné zpracování dílů

Kooperačně povrchové úpravy dílů

Strojový park

S ohledem na rychlost a preciznost zakázek u nás udržujeme širokou paletu univerzálních obráběcích strojů, které jsou kdykoliv schopni splnit Vaše požadavky a očekávání vysoké kvality v rychlém čase. 

I přes neustálé inovování a rozšiřování výrobní palety nejsou naše možnosti zatím neomezené. Výběr dílčích parametrů, které mohou pro vaše výrobní potřeby nastavit určité limity jsou níže. 

Doba se mění a my s ní, proto pro další zvyšování kvality a rozšiřování výrobních možností připravujeme implementaci nových výrobních strojů.

Obráběcí centrum

5osé obrábění 600x600x300, 4 osé obrábění 1460x660x300 (500)

Frézky

obrobky 1600×800 mm, hmotnost max 2000 kg

obrobky 1600×800 mm, hmotnost max 2000 kg

Horizontální vyvrtávačky

obrobky 1300x1000x1200 mm, hmotnost max 2000 kg

obrobky 3100x1600x2200 mm, hmotnost max 3200 kg

Soustruhy

maximální průměr 550 mm, nad suportem 300 mm, délka 1500 mm

maximální průměr 550 mm, nad suportem 250 mm, délka 1500 mm

maximální průměr 630 mm, nad suportem 350 mm, délka 2000 mm

maximální průměr 800 mm, nad suportem 350 mm, délka 2000 mm